Welkom bij Accres

Contact

Hieronder vindt u de contactgegevens van al onze locaties en afdelingen.

Sporthallen en wijkcentra Apeldoorn (huur van zalen)
Via de groene knoppen op deze pagina vindt u alle sportaccomodaties en wijkcentra in Apeldoorn en Almelo. Voor vragen en verhuur van sport- en wijkaccommodaties in Apeldoorn:
Kantoor: Heemradenlaan 130
T: (055) 527 05 55
E: verhuur@accres.nl

Kinderboerderijen
Kinderparadijs Malkenschoten:
T: (055) 533 28 03, E: malkenschoten@accres.nl

Kinderboerdij de Maten:
T: (055) 541 70 50, E: dematen@accres.nl

Kinderboerderij Laag Buurlo:
T: (055) 366 52 93, E: laagbuurlo@accres.nl

Zwembaden
Malkander: T: (055) 533 32 17, E: malkander@accres.nl
Boschbad: T: (055) 355 29 87, E: boschbad@accres.nl

Sportstimulering
Op de website van Sportstimulering vindt u rechtstreekse telefoonnummers en e-mailadressen van medewerkers.
Voor algemene vragen: T: (055) 527 05 30, E: sportstimulering@accres.nl

Stadpark Berg & Bos
Medewerkers zijn alleen per e-mail bereikbaar: bergenbos@accres.nl

ZERO55
Apeldoorn: T: (055) 200 25 10, E: info@zero55apeldoorn.nl
Enschede: T: (053) 30 33 030, E:  info@zero55enschede.nl

Servicekantoor Accres
Adres: Laan van Westenenk 4, 7336 AZ Apeldoorn

Afdeling Marketing & Communicatie
T: (055) 527 05 75
E: mcs@accres.nl

Afdeling ICT
T: (055) 527 05 71 (acquisitie wordt niet op prijs gesteld)

Afdeling HR
T: (055) 527 05 20
E: hr@accres.nl

Afdeling Kwaliteit
T: (055) 527 05 26
E: kwaliteit@accres.nl

Afdeling Financiën
T: (055) 527 05 60
E: facturen@accres.nl

Afdeling Vastgoed & Facilitair
T: (055) 527 05 40
E: vastgoed@accres.nl

Privacy en voorwaarden

Bekijk hier onze privacyverklaring en de voorwaarden.

Klik hier voor het formulier verwijdering persoonsgegevens.

Verbetersuggesties

Wij horen het graag als wij iets kunnen verbeteren. Heeft u verbetersuggesties? Klik dan hier.